Automjeti me 5 të rinj përplaset me pemën, 1 i vdekur e 4 të plagosur

3
Kliko per me shume info

carabinieriNjë përplasje fatale… Në automjet ishin 5 të rinj, 3 italianë dhe dy shqiptarë. Ndërsa ishin në një kthyer nga një festë automjeti i tyre “Mini Cooper” u përplas me një pemë pak metra nga parku “Nënë Tereza”, në Romë.

Forcave zjarrfikëse u është dashur të përdorin një pincë speciale për prerjen fletë metalike të makinës, e cila kishte zënë të rinjtë.

Ata u dërguan me urgjencë në spital, por vetëm disa orë më pas drejtuesi, një i ri italian humbi jetën. Të plagosurit shqiptarë, 18 dhe 21 vjeç janë jashtë rrezikut për jetën.

Kliko per me shume info
Kliko per me shume info
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here