Epo… vetëm Afrona Bleros kishte mbetur pa treguar ‘’zogun’’ (Foto)

UntitledE dashura Bleros, e mirënjohura që pas lidhjes me këngëtarin nuk ndalet së qenuri pranë portaleve. Modelja shumë bukuroshe këtë herë paraqitet pak më ndryshe. Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, Afrona ka postuar një fotografi ku duket tejet joshëse dhe me plot sharm. Ndoshta, kjo ishte e paqëllimshme po gati sa nuk i del “zogu” Afronës.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Xhensila e “Big Brother” nuk është vetëm, zbulon lidhjen e saj

Ajo është një nga ish konkurentet në shoë-n Big Brother 8 që ...