Afera seksuale, Krimet e Rënda sekuestrojnë përgjimet e gjyqtarit

kr-renda-gjyqtariDy oficerë të Prokurorisë se Krimeve të Rënda kanë zbarkuar në Televizionin Klan për të marrë regjistrimet audio, në lidhje me skandalin për gjyqtarin e Gjirokastrës, Guximtar Boci.

Në emisionin e sotëm “Stop”, në Tv Klan u transmetua skandali ku kreu i Gjykatës në Gjirokastër i kërkonte favore seksuale një qytetareje e cila kishte një çështje.

Denoncuesja kishte një çështje në Gjykatën e Shkallës së Parë në Gjirokastër dhe kërkon takim me kreun e saj, Guximtar Boci. Por në zyrën e tij, kryetari tenton ta puthë dhe i bën ofertë seksuale

Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

durres-kavaje

Aksident në superstradën Durrës – Kavajë, plagoset një person

Një aksident ka ndodhur në superstradën Durrës- Kavajë, ku si pasojë e ...