Futbollisti i kombëtares i bie shtyllës me kokë

abrashiNë stërvitjen e parë më ekipin e Freiburg, pas ndeshjes me Spanjën, mesfushori Amir Abrashi është dëmtuar pasi ka goditur me kokë shtyllën e portës në përpjekje për të larguar topin.

Sipas një njoftimi në faqen zyrtare të klubit të Bundësligës gjermane, dyshohet se ai ka pësuar një tronditje serioze.

Kliko per me shume info

Abrashi gjendet në një spital të qytetit ku do ti nënshtrohet ekzaminimeve për të saktësuar gjendjen e tij dhe nuk do të jetë më ekipin në transfertën e fundjavës me Hoffenheim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here