Kishte gjoks të madh, ja çfarë i ndodhi 22 vjeçares

Kliko per me shume info

UntitledNjë nënë 22 vjeçare, me qellim që të kalojë pak kohë të mirë me fëmijët e saj, u ballafaqua me ndalim në hyrje për shkak të gjoksit të madh që e kishte, shkruan DailyStar, transmeton Gazeta Express.
Tanja Willis, iu ndalua hyrja në parkun e lojërave, veçanërisht në trenin lëvizës, pasi pesha e gjunjëve të saj ishte e madhe dhe se pajisjet e sigurisë në tren nuk janë dizajnuar për gra me gjokse kaq të mëdha, rrëfen ajo.
Megjithatë, ajo qëndroi ulur në stol dhe i shikonte fëmijët e saj duke u kënaqur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.