21-vjeçarja turpërohet në rrugë, del të marrë porosinë, situata i del jashtë kontrollit

vajza-kontrollJanë vajza që duan gjithmonë të jenë në qendër të vëmendjes dhe për këtë janë të gatshme të paguajnë edhe me trupin e tyre. Kështu, 21-vjeçarja britanike dha një spektakël të nxehtë në lagjen e saj.

Chloe Ferry, e njohur për skandalet me zhveshjet, ka dalë jashtë shtëpisë së saj për të marrë një kuti me qerpikë fals, ndërkohë që ka qenë e mbuluar vetëm me peshqir.

Kur ka tentuar të marrë kutinë nga makina, i ka rënë nga dora e njëkohësisht i janë ekspozuar edhe pjesët intime.

Kaq ka mjaftuar që fotot e saj të shpërndahen në Internet, por vështirë të besohet se ky është një lajm i keq për 21-vjeçaren./joq


Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

I moshuari hero, nxori bombulën në flakë nga shtëpia e fqinjit

Një i moshuar është kthyer në një hero për banorët e Wuxi ...