Tronditet sërish vendi, aksidentohet autobusi i linjës Burrel-Tiranë

1

aksident-policiNjë tjetër aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Matit.

Autobusi i linjës Burrel-Tiranë është aksidentuar dhe si pasojë shumë persona kanë mbetur të plagosur.

Kliko per me shume info

Mësohet se të paktën shtatë persona të plagosur kanë mbërritur në spitalin e Burrelit.

Drejt vendit të ngjarjes janë nisur ambulanca, zjarrfikëset dhe policia.

1 COMMENT

  1. Cpo behet more keta jane pasojat e shoferave te kallcukut qe ka nxjerrpatenta me lek e kualajdimi me para ,sherim te shpejt njerezve e u dhante zoti kuraja familjeve te viktimave .

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.