Zyrtare: Interi transferon një lojtar

Kliko per me shume info

interi-keqInteri ka bërë një transferim të papritur, ai është Cristian Ansaldi, i cili u transferua nga Genoa.

Burimet zyrtare kane thene se Interi ka kompletuar transferimin e Cristian Ansaldit

Kliko per me shume info

Lajmi është bërë i ditur nga klubi italian përmes rrjeteve sociale.

Ansaldi më parë ka luajtur edhe për Atletico Madridin dhe Zenitin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.