Zjarri në burgun e Shën Kollit, të burgosurit futen nëpër qeli

Kliko per me shume info

shenkolliiiVetëm paraditen e sotme kanë hyrë nëpër qelitë e tyre të dënuarit e bllokut 1 në burgun e Shën Kollit, ku dje ra një zjarr dhe humbi jetën një i dënuar.

Flamur Sula është i riu që humbi jetën dje si pasojë e zjarrit të rënë, ndërsa ka qenë e vonuar ndërhyrja e policisë së burgjeve dhe e zjarrfikësve.

Kliko per me shume info

Ngjarja e rëndë ndodhi një ditë më parë në orën 16:00.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.