Zjarr në QSUT, tymi “pushton” dritaret!

Kliko per me shume info

zjarr-qsutFlakët kanë përfshirë repartin e dializës në paraditen e sotme. Forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe kanë bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet e zjarrit nga i cili nuk raportohen të lënduar por vetëm dëme materiale.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.