Tragjike, merr flakë në ajër balona, humbin jetën 16 njerëz

balonaNjë ballonë me 16 persona në bord ka marr flakë dhe më pas është përplasur në Teksas, SHBA.

Fatkeqësisht asnjë prej tyre, sipas autoriteteve amerikane nuk ka mundur t’i mbijetojë këtij aksidentit.

Kliko per me shume info

Balona mori flakë dhe më pas u përplas në 07.40 me orën lokale, rreth 30 milje në jug të Austin

LEXO EDHE:  Ankoheni për trafikun në Shqipëri? Parashikimi i frikshëm, shikoni çfarë do të ndodhë në Angli deri në 2027-ën

Aktualisht forcat policore dhe ato të emergjencave janë në vendngjarje, ndërsa po hetohet për shkaqet që çuan në këtë tragjedi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here