“Çmenden” britanikët, zhvishen në parqe publike!

Kliko per me shume info

3-240_1469203000-8141958-2Në këto ditë të nxehta vere, me temperatura të larta pjesa më e madhe e njerëzve frekuentojnë plazhet. Por në pamundësi për të shkuar në plazh, shumë banorë në Britaninë e Madhe kanë zgjedhur një tjetër formë relaksimi.

Ata kanë zgjedhur parqet dhe zona të tjera publike në qytetet të ndryshme për të marrë rreze dielli. Të shumtë kanë qenë kritikuesit e këtyre personave, duke u shprehur kundër zhveshjes me rroba banje në këto ambiente.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.