Sherr me të atin, zhduket 12-vjeçarja, ja emri dhe fotoja

Kliko per me shume info

hoxhaPas një grindje me babain e saj mbrëmjen e së hënës, një 12-vjeçare është lagruar nga shtëpia.

Giliana Hoxha jeton me familjen e tij në Piove di Sacco, Itali.

Kliko per me shume info

Rreth 22.30 ajo u largua nga shtëpia dhe ka thënë se do të kthehet për disa minuta, por kjo nuk ndodhi kështu, raportojnë sot mediat lokale.

Dje në mëngjes, prindërit e vajzës kanë bërë denoncimin e zhdukjes së saj në polici.

Mediat italiane bëjnë me dije se para se të zhdukej ajo ka pasur një grindje me prindërit për shkak se vajza kthehej vonë në banesë.Kërkimet filluan menjëherë. Efektivët kanë kontaktuar të njohurit e vajzës, por deri më tani e mitura nuk është gjetur ende./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.