Zbulohen fotografi të Lori Hoxhallarit pas seksit me të dashurin…

Kliko per me shume info

loriiiLori Hoxhallari ka qenë njëra nga banoret e Big Brother Albania 7.

E që nga fillimi ajo famën e mori për shkak të linjave trupore e më pas u përfol për lidhje dashurie me persona të njohur të skenës.

Kliko per me shume info

Së fundmi, asaj i është zbuluar një foto ku shihet se sapo ka kryer marrëdhëniet seksuale me të dashurin e saj, madje ka zbuluar dhe gjoksin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.