Zaho Rama mbush 2 vjeç të hënën! Ku do ia festojë kryeministri ditëlindjen?!

Kliko per me shume info

rma-zaho15E hena do te jete nje dite pushimi per administraten. Kete e njoftoi Edi Rama permes facebook-ut dhe nuk dihet nese ka nje vendim qeverie per kete. Mbase mjafton edhe nje stutus nga kryeministri qe vendos se kur pushojme dhe jo.

Shume punonjes jane gezuar per lajmin te cilin Rama e lidhi me arritjen e votimit me unanimitet te reformes ne drejtesi. Por më e rëndësishme për të gjithë e hëna është për Zahon, djalin e vogël dy vjecar të Kryeministrit, fryt i martesës së fundit.

Kliko per me shume info

Zaho Rama ka datëlindjen të hënën. Më 25 korrik ai mbush 2 vjec.

“Se bashku kemi arritur te paarritshmen ne 25 vjet. Prandaj te henen administrata pushim dhe le te jete nje fundjave e gezuar per te gjithe”, shkruante Edi Rama në Facebook.

Por a ka pasur ndermend reformën apo datlindjen e Zahos?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.