Xhesika Ndoj “e frikshme” para operacioneve, zbulohen fotot

Kliko per me shume info

xhesika-ndojEdhe po ta shohësh me vëmendje nuk bën dot asnjë ngjashmëri ndërmjet Xhesikës së ‘vjetër’ dhe asaj të re.

Në rrjetet sociale po qarkullojnë disa foto të këngëtares, tashmë seksi dhe me forma të lakueshme.

Kliko per me shume info

Duket se plastika ka bërë ‘mrekullira’ në fytyrat dhe trupin e atyre që e kanë provuar. Por në rastin e Xhesika Ndojës ndryshimi është drastik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.