Xhesika e Kallashi bëhen bashkë, tallen komentuesit: Dukeni si vëllezër

Kliko per me shume info

xhesika-ndoj-kallashiDy këngëtaret dhe dy miket e ngushta Xhesika Ndoja dhe Donjeta Kosumi ose siç njihet ndryshe,

Kallashi kanë kaluar fundjavën në prani të njëra tjetrës, çka e tregon edhe kjo foto.
Mirëpo përtej çdo detaj që bie në sy te kjo foto e hedhur nga Xhesika ku sigurisht nuk mund të mungonte ekspozimi i gjoksit nga ana e këngëtares, ajo çfarë bie në sy janë dhe komentet e miqve të tyre ne Instagram. “Si vëllezër, dukeni si burra”, shkruhet në një koment.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.