Xhesika Berberi gjen sozinë e saj! S’do ta besoni sa ngjason me modelen amerikane

Kliko per me shume info

xhesika-berberi-gigiTë dyja modelet janë bjonde, sy jeshile dhe elegante.

Në fytyrën e tyre spikatin po ashtu edhe buzët perfekte. Bëhet fjalë për shqiptaren Xhesika Berberi dhe amerikanen Gigi Hadid. Po t’i shikonit bashkë do të mendonit se janë motra binjake.

Kliko per me shume info

E pra, Xhesika pa dyshim që e ka gjetur sozinë e saj.

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.