Edhe Xhensila nudo?! Befason fansat!

Kliko per me shume info

xhensila-myrtezajKëngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet për format trupore dhe bukurinë e saj.

Ajo në Instagram ka postuar një fotografi në të cilën shihet se është nudo pjesën e lartë dhe dukej mjaft tërheqëse, shkruan Gazeta Express.

Kliko per me shume info

Xhensila së fundmi ka lansuar këngën e saj ‘High Love’ e cila po ka shumë sukses.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.