Xhensila nuk e përmban dot dashurinë për Besin, shikoni çfarë bën

Kliko per me shume info

XHENSILA-BESSIPushimet për Besin dhe Xhensilën duket se nuk kanë fund këtë verë.
Tashmë çifti është drejtuar për në jug të Shqipërisë ku nuk mund të qëndronin pa realizuar një foto në pjesën e Llogarasë.
Ky imazh romantik është publikuar nga këngëtarja në SnapChatin e sa dhe është padyshim një nga fotot më të bukura të çiftit të artistëve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.