Xhafaj: Email-i i Manjanit bllokoi reformën! Ministri: Eja të ballafaqohemi!

Kliko per me shume info

ps lsiPas sherrit mes kreut të komisionit të reformës në drejtësi, Fatmir Xhafaj, dhe kreut të Kuvendit, Ilir Meta, është zhvilluar një tjetër debat, ku protagonist ka qenë prapë Xhafaj.

Ky i fundit ka akuzuar ministrin e Drejtësisë, Ylli Manjanin, si bllokuesin e reformës, referuar një email-i të tij.

Kliko per me shume info

Por, i menjëhershëm ka qenë reagimi i ministrit, i cili e ftoi Xhafajn të ballafaqohen, duke i kërkuar ashpër që të mos me spekulojë fjalët e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.