Wolfsburg transferon futbollistin e Real Madrid

Kliko per me shume info

real-madridiBorja Mayoral ka kaluar te skuadra gjermane Wolfsburg.
Real Madrid dhe Wolfsburg kanë arritur marrëveshje për transferimin e sulmuesit të talentuar spanjoll, Borja Mayoral.

Spanjolli do të kalojë një edicion si lojtar i huazuar, në mënyrë që të fitojë përvojë dhe të jetë i gatshëm për skuadrën e parë të Realit.

Kliko per me shume info

Ai edicionin e fundit ka luajtur gjashtë ndeshje me Realin, ku tre prej tyre nga fillimi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.