Video/ Ilir Vrenozi urim “special” Edi Ramës për ditëlindje

Kliko per me shume info

edi-ramaaaSot përveç pavarësisë së SHBA-ve, data 4 korrik shënon edhe ditëlindjen e kryeministrit Edi Rama.

Këtë të fundit nuk ka lënë pa e uruar as Ilir Vrenozi, kuptohet në mënyrën e tij origjinale dhe me sarkazmën e tij duke i bërë edhe një përshëndetje të veçantë….

Kliko per me shume info

“4 Korrik 2016

Dita e pavaresise se SHBA-se dhe ditelindja e te gjatit….!!!

Pershendes te gjatin, me nje kenge….  (e rrensh sa me shpejt nga Pushteti…. ishalla jarebij.)..!!!”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.