Vrau bashkëjetuesen dhe përdhunoi vajzën e vogël, arrestohet shqiptari

Kliko per me shume info

policia-grekeNjë shqiptar është vënë në pranga, pasi kërkohej që prej 1 viti për vrasje dhe përdhunim të miturish. Policia greke ka bërë të ditur dje se ka vënë në pranga një shqiptar 30 vjeç. Arrestimi është bërë në Korfuz.

Sipas CNN grek, shqiptari, emri i të cilit nuk është bërë i ditur, akuzohet se datën 16 nëntor 2016, ka qëlluar me një dru në kokë një 27-vjeçare me të cilën ai bashkëjetonte.

Kliko per me shume info

Nga goditja gruaja kishte humbur jetën. Që nga ky moment ai ishte arratisur. Gruaja kishte pasur edhe një vajzë nga martesa e saj e parë dhe pas analizave të bëra, policia thotë se me vajzën është abuzuar seksualisht.

Për këtë qëllim, policia greke ka ngritur dy akuza ndaj shqiptarit, atë të vrasjes dhe përdhunim të minoreneve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.