Vladimir Kosta, deklaratë e papritur pas largimit të bujshëm nga PS

Kliko per me shume info

kosta-vladimirVladimir Kosta ka deklaruar voten pro reformes ne drejtesi nje dite pas largimit nga PS.

Vetem 24 ore pas letyres se tij te bujshme dhe publike, Kosta ka deklaruar ne faqen zyrtare ne Facebook se:

Kliko per me shume info

Duke marrë shkak nga shpifjet dhe spekulimet mediatike,të bëra pas deklaratës time të djeshme, dëshiroj të bëj me dije se :

“Si patriot dhe socialist, deklaroj voten time pro Reformes se Drejtesise, sic rekomandohet nga SHBA dhe BE. Prandaj sqarimet e mia te metejshme do t’i bej publike vetem pas 21 korrik 2016, pra pasi te votohet ne Kuvend Reforma e Drejtesise.”

Faleminderit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.