“Skifteri” i vjedh varësen e floririt, policia arreston 17-vjecarin në Lezhë

Kliko per me shume info

polici-lezhePolicia e Lezhës ka arrestuar në flagrancë një 17-vjecar pasi i ka vjedhur një varëse floriri një shtetasje.
Në pranga ka rënë i riu me iniciale L.B, 17-vjec, banuse në Ishull-Shëngjin.
I riu i ka vjedhur varësen e floririt me forcë dhe më pas është larguar me shpejtësi.
Mirëpo pas denoncimit policia ka bërë të mundur arrestimin e 17-vjecarit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.