Çiljeta, Elvana, Greta dhe Soni të bukura? S’do donin ta shihni këtë foto!

Kliko per me shume info

cc_1468996337-4012890.pngNjë foto e shumë viteve më parë është shpërndarë në rrjetet sociale.

Katër këngëtaret e njohura, me siguri nuk do donin që kjo foto të ekzistonte. Në foto shihen të lumtura këngëtaret Greta Koçi, Elvana Gjata, Çiljeta Xhilaga dhe Soni Malaj, më ‘bio’ se kurrë.

Kliko per me shume info

Estetike dhe operacionet plastike duket se kanë bërë një punë të mirë në rregullimin e tipareve të vajzave të ekranit dhe po t’i krahasosh ato sot, vihet re një ndryshim goxha i madh. /Magazina/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.