Vildanja “tërbon” dhe qenin me këtë foto! Ja si ia shikon të pasmet

Kliko per me shume info

vildane-2-2269Si zakonisht ajo postoi një fotografi provocative, por ajo çfarë po bie tjetër në sy është kush e shikon nga pas.

Trupin e saj super seksi, po e reklamon Vildane Zeneli në rrjete të ndryshme sociale, e ky detaj nuk po i ikën as qenit të saj, i cili shihet mbrapa bukuroshes.

Kliko per me shume info

Modelja edhe po kritikohet për provokimet e saj, por ajo vazhdon ta bëjë të veten duke marrë kështu shume pëlqime e komenet pozitive nga ata që e duan.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.