Shtohet ankthi, një prej viktimave në Nice e mbuluar me flamurin shqiptar!

Kliko per me shume info

flamuri-CopyNjë nga 84 viktimat e terrorit në Nice të Francës, është mbuluar me flamurin shqiptarë.

Në fotot e publikuara nga mediat në Francë, shihet se si një grua, e cila mbeti e vrarë në vend, është mbuluar me flamurin shqiptar, shkruan KosovaPress.

Kliko per me shume info

Nuk dihet se si flamuri u gjend aty për ta mbuluar viktimën, megjithatë ajo çfarë dihet deri tash është se të dy vendet, Shqipëria dhe Kosova kanë deklaruar se nuk kanë informata për shqiptarë të vrarë në terrorin e ndodhur në Nice.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.