U mbyt mes njerëzve në plazhin e Durrësit, identifikohet viktima

Kliko per me shume info

plazhi4Është identifikuar burri që u mbyt një ditë më parë në plazhin e Hamallajt në Durrës. Burime nga policia kanë bërë të ditur se, ai është identifikuar si 57-vjeçari me inicialet Xh. V. Nga hetimet mësohet se ai ka vdekur nga sulmi në zemër.

Policia e Durrësit tha dje se, ka bërë të ditur se u gjetur i mbytur në det një person i seksit mashkull, i paidentifikuar, rreth 40-45 vjeç.

Kliko per me shume info

Viktima është 1.76 cm i gjatë, i shëndoshë, me flokë të shkurtra (pak të thinjura) dhe ka të veshur një palë rroba banje ngjyrë blu me mbishkrimin”Sport”.

Nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.