Publikohet video private e Soni Malajt? Ja e vërteta

Kliko per me shume info

Publikohet videoja private e Soni Malajt, ky ka qene titulli i perdorur nga shume media online ne lidhje me videon ne fjale.

Por gjithcka duket se nuk eshte aspak private ;pasi kengetarja e njohur shfaqet normalisht ne nje ambient ku ka edhe persona te tjere.
Ne kete video, Soni Malaj thjesht kercen me muzike ne sfond dhe qartesisht videoja nuk ka asgje private.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.