Video e frikshme, makina bën rrotullime “makabre” në autostradë

Kliko per me shume info

Një video me kohezgjatje 35 sekonda, e postuar online, tregon se sa i rrezikshëm mund të jenë garimi në autostradë.

Videoja e postuar me titullin, ‘E dashura tërheq frenat e dorës, ndërsa i dashuri garon”, në video shfaqen dy motoçiklistë, njëri që ecën përpara dhe tjetri që xhiron, ndërsa bëjnë gara me një mjet në një autostradë, në Meksikë.

Kur drejtuesi i njërit prej motorave dhe ai makinës, nxisin njëri – tjetrin që të ecin sa më shpejt, ndodh diçka e pabesueshme. Makina frenon dhe përmbyset disa herë në mënyrë të frikshme në rrugë.

Kliko per me shume info

Nga video duket që motoçiklistët ndalojnë, por nuk është e qartë se çfarë ka ndodhur me makinë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.