Publikohet video, autori i aksidentit në Tiranë ecje si nëpër filma me 200km/h

Kliko per me shume info


Pas arrestimit nga Policia të shoferit Andrea Memollari, 20-vjec që aksidentoi për vdekje nënën e dy fëmijëve në Tiranë, portali LajmiFundit.al ka siguruar një video ku ai ecen me shpejtësi deri në 200 km/h.

Aksidenti:

Kliko per me shume info

Ngjarja ndodhi në Unazë tek Arkiva e Shtetit, teksa edhe në pamjet e sekuestruara nga policia, shfaqet makina tip “Benz” që i kalon sipër nënës së dy fëmijëve e cila pak orë më pas gjeti vdekjen.

Poashtu policia ka sekuestruar edhe mjetin tip “Mercedes-Benz” me targa AA476GL ngjyrë gri, modeli “C Class” në pronësi të shtetasit me iniciale DH.O.

Nga goditjet e marra nëna e dy fëmijëve ka ndërruar jetë në spitalinn ushtarak. Policia ka bërë me dije vetem inicialet e viktimës të cilat janë: Dh.P., 37-vjece.

Ndërsa mësohet se fëmijët me iniciale L.P dhe S.P janë jashtë rrezikut për jetën./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.