I hedh ilac veshit, por ajo që del nga aty është e tmerrshme

Kliko per me shume info

Në internet është postuar një video, që e tregon veshin e një vajze të vogël në të cilin vendosen me kujdes disa pika vaji.

Në fillim duket se nuk po ndodhë asgjë, derisa nga vrima del një shumëkëmbësh.

Kliko per me shume info

Nuk dihet se ku është filmuar ky moment rrëqethës, kur insekti i gjatë rreth pesë centimetra del nga veshi. “Këto insekte duan vende të errëta dhe të nxehta, andaj mos u çuditni nëse e gjeni një të tillë në veshin tuaj”, është komenti i një njohësi të këtyre krijesave.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.