Veliaj provon diçka fantastike: Nami u bëftë, vajta dhe unë njëherë …!

Kliko per me shume info

veliaj16Kreu i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj nuk ka mundur dot më që ti qëndrojë larg kinemasë verore që është ngritur në Sheshin Skënderbej.

Në një foto në Twitter kryebashkiaku Veliaj tregon eksperiencën e veçantë, duke iu bashkuar njerëzve të Tiranës në kinemanë verore. “Nami u bëftë, vajta dhe unë njëherë te Kinemaja Verore tek Sh. Skënderbej..dhe ishte fantastike, Tirana për njerëz”, shkruan Veliaj në foton që ka postuar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.