Veliaj në gjurmët e Ramës, pas futbollit fillon basketbollin!

Kliko per me shume info

veeeShfaqja e fundit në publik si futbollist la shumë për të dëshiruar për kryetarin e bashkisë së Tiranës Erion Veliaj.

Ai së bashku me disa ministra të qeverisë Rama, nuk u dukën në formë të mirë. Por Veliaj nuk dorëzohet.

Kliko per me shume info

Me shpirtin sportist dhe guximin që nuk i mungon këtë herë e shohim duke luajtur basketboll. Urojme që kryetari i Tiranës të këtë shënuar disa pikë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.