Ish-gruaja i merr gjithë pasurinë, vdes miliarderi

Kliko per me shume info

vdes-miliarderiNjë ish-supermodele, e cila mori rreth 75 milionë sterlina pas ndarjes me ish-bashkëshortin e saj, tashmë mund të marrë shumën që ajo dëshironte nga ky divorc, pasi miliarderi saudit ndërroi jetë.

Walid Juffali vdiq në Zyrih të mërkurën pas një beteje të gjatë me kancerin. Nuk ka kaluar një muaj, që Juffali ishte ndarë nga ish-bashkëshortja e ti, Christina Estrada.

Kliko per me shume info

Në një gjykatë në Britaninë e Madhe, ndarja e pasurisë mes Estrada-s dhe miliarderit , u kthye në “një betejë lufte”, pasi ish-modelja kërkonte 196 milionë sterlina.

Gjatë seancave gjyqësore, Juffali nuk ishte prezent pasi ishte në Zvicër duke u marrë me kurimin e tij.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.