Vdes biznesmeni kosovar, pronari i restaurant “Anija”

Kliko per me shume info

bek_1469367567-5512240Ka vdekur biznesmeni Bekim Bislimi, pronari i restauronit “Anija’. Ai ishte bërë një vedn atraktiv, ku së fundi ata ndërtuan edhe një kopje të kullës së Aifellit.

“Lajm i hidhur ndarja nga jeta e mikut tonë, Bekim Bislimi.Bekimi ishte njeri i afërt, i dashur dhe plotë energji. Biznesi tij, Restaurant Anija në Janjevë, u bë pikë reference për shumë qytetarë të Kosovës. Ngushllime familjes, miqve dhe të gjithë atyre që punuan me një njeri fisnik”, ka shkruar zëdhënësi i Qeverisë, Arban Abrashi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.