Tirana po digjet nga vapa, por në Dhërmi bëhet nami

Kliko per me shume info


Është e vërtetë, vapa është bërë thuajse e padurueshme në Tiranë, sidomos nëse duhet të jemi në lëvizje në këta autobusët “komodë” që na ofron Bashkia.

Mirëpo ndërkohë që secili prej nesh po planifikon se ku do të shkojë këtë verë, duhet të themi se në Dhërmi ka filluar sezoni e po bëhet nami.

Kliko per me shume info

Ky plazh është një nga destinacionet më të preferuara për të rinjtë për shkak të festave dhe koncerteve me muzikë.

Videot dhe fotot tregojnë më së mirë se sa “zjarr” kanë marrë të rinjtë në këto ditë të nxehta në Dhërmi./JOQ/

View post on imgur.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.