Vali Corleone tregon shumë, filmon veten dhe femrën që ka në shtrat

Kliko per me shume info

vali-corleoneVali Corleone gjen gjithnjë një mënyrë për të rënë në sy…

Kësaj here ai ka filmuar veten e tij duke na treguar çdo detaj të ambientit të tij në një anije.

Kliko per me shume info

E veç kësaj, ai po ashtu na ka prezantuar me një femër e cila ndodhej në shtratin e tij duke fjetur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.