Vajzat zihen keq, zhveshin njëra-tjetrën në rrugë dhe… (Video +16)

Kliko per me shume info

Një video e publikuar në rrjetet sociale, tregon momentin kur dy vajza përleshen keq me njëra-tjetrën.

Nuk dihet shkaku se përse ato janë konfliktuar por nga pamjet duket se inati ka qenë i madh.

Kliko per me shume info

Ato jo vetëm që e kanë goditur njëra-tjetrën por madje edhe e kanë zhveshur, ndërkohë që njerëzit përreth shikojnë ‘shfaqjen’.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.