Nuk i shkoi në takim! Bukuroshja 21-vjecare e bën të “pendohet” të riun

Kliko per me shume info

vajza-tallet-djalinMimi Black, një 21 vjeçare nga Britania e Madhe ka vendosur të hakmerret ndaj djalit që njohu në rrjetet sociale, e me të cilin duhej të takohej në Glasgou, Skoci.

Djali nuk i ka shkuar në takim e nga ai moment vajza ka ndarë me 32 ndjekësit e saj në Twitter, çdo moment nga takimi i saj që shkoi keq.

Kliko per me shume info

Ajo ka porositur një pije në një lokal të qytetit skocez e më pas ka shkuar të bëjë shoping, duke zgjedhur një palë të brendshme seksi, foto prej të cilave ka postuar në rrjet.

Fotot e saj janë pëlqyer nga më shumë se 15 mijë persona dhe janë shpërndarë mbi 5 mijë herë, kjo edhe për shkak të bukurisë dhe pozave seksi të 21 vjeçares.

Gjithçka u mbyll me një postim final të Mimit, e cila i uroi djalit fat të mbarë.

tall-djalin

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.