Vajza shqiptare behet “molle sherri”, ja foto e 20-vjecarit te vrare ne Greqi

Kliko per me shume info

greqi-20-vjecariNjë vajzë shqiptare është bërë mollë sherri për dy të rinj, konflikt i të cilëve ka përfunduar me një të vrarë.

20-vjeçari Antonio Karouta u vra nga 56-vjeçari Ilia Skourochori i cili ndërhyri për të mbrojtur djalin e tij që po debatonte me një tjetër të ri për lidhjen me vajzën shqiptare.

Kliko per me shume info

I riu që mbeti viktimë në fakt ndërhyri për të ndarë sherr mes 23-vjeçarit dhe 27-vjeçarit, por mori një goditje me shotgan me babai i këtij të fundit.

56-vjeçari ka deklaruar në polici se qëllimi i tij nuk ishte të vriste njeri, por të qëllonte për t’i trembur të rinjtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.