Ja pse vajza që bëri seks me 2Ton publikoi fotot (Foto +18)

Kliko per me shume info

2tonDisa ditë më parë reperi i njohur, 2Ton u përfol për një lidhje dashurie, kjo për shkak se mediat kanë zbuluar disa foto duke bërë seks me një vajzë.

Mirëpo, burime shumë të afërta të Gazeta Express me reperin thonë se ai është “single” dhe nuk është në ndonjë lidhje serioze, dhe ato foto janë bërë para tri viteve.

Kliko per me shume info

“Ato foto janë bërë para tri viteve. Vajza që është paraqit në foto është duke i bërë shantazh këngëtarit”, thotë një burim i Gazetës Express.

Rikujtojmë se 2 Ton kohëve të fundit ka lansuar edhe këngën “Me mu”, për të cilën këngë u përfol se është në lidhje me Dhurata Dorën, një lajm që Dhurata doli dhe e demantojë për media.

ton-1467787712-1153278_1468309778-6017570

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.