Ushtria turke zhvesh dhe shtrin përtokë rebelët

Kliko per me shume info

ettretrrPasi rebelët e ushtrisë janë kapur dhe vënë nën kontroll, shihni se si janë trajtuar ata nga ushtarët turkë.

Ushtria i ka zhveshur, shtrirë për tokë deri në momentin kur i kanë shoqëruar deri në dhomat e paraburgimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.