Sara shtatzënë, ja urimi i vecantë i Lori Hoxhës

Kliko per me shume info

lori-sara-hoxhaPas lajmit se njëra nga trashëgimtaret e “Top Channel” Sara Hoxha është shtatzënë, motra e saj Lori ka shkruar një mesazh të vecantë për të.

Lori është shumë e gëzuar, dhe beson se cifti Sara dhe Ledioni do të jenë prindër shumë të mirë për foshnjën që do të vijë në jetë.

Kliko per me shume info

“Familja jonë po rritet dhe une jam shumë e lumtur per ju të dy.
Unë e di që ju të dy do të jeni prindër shumë të mirë, dhe to ti mësoni atij gjërat më të rëndësishme në jetë. Jam shumë krenare për ty”-shkruan Lori përbri një fotoje ku shfaqet sëbashku me motrën e saj./LajmiFundit.al/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.