UEFA inspekton “Loro Boriçin”: Ndeshja e parë mund të luhet në gusht

Kliko per me shume info

loro-boriciPërfaqësues dhe specialiste te të UEFA-s kanë inspektuar sot stadiumin e ri ‘Loro Boriçi’ në Shkodër.

Stadiumi është drejt përfundimit dhe përfaqësuesit

Kliko per me shume info

janë shprehur se ndeshja e parë në “Loro Boriçi” mund të luhet në muajin gusht.

Përfaqësuesit e UEFA-s vlerësojnë punimet dhe kushtet e impiantit të ri sportive.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.