Turistet me bikini në shatërvanin 400 vjeçar, zemërohen italianët

Kliko per me shume info

turistettTri turiste nuk kanë arritur t’i rezistojnë temperaturave të nxehta në kryeqytetin italian dhe me bikini janë futur në shatërvanin 400 vjeçar “Fontana dell’Acqua Paola”.

Foto e tre turisteve janë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale dhe reagimet e italianëve të zemëruar nuk kanë munguar.

Kliko per me shume info

Italianët janë ndjerë tepër të fyer për mungesën e respektit nga këto të reja për monumentin e shekullit të 17, ndërsa kanë kërkuar edhe dënimin e turisteve.

Edhe pse tre turistet nuk janë identifikuar, komentuesit në rrjetet sociale kanë dalë në përfundimin se vajzat mund të jenë nga Anglia ose Gjermania.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.