Kush ia ka kapur “zogun” Tunës?!

Kliko per me shume info

tuna-instaYll Limani dhe Tuna Sejdi kanë javë që janë në shënjestër të portaleve për një relacion që tejkalon miqësitë.

Bashkë po shihen vazhdimisht në studio, koncerte e klube dhe kjo ka bërë që të dyshohet për një lidhje të mundshme.

Kliko per me shume info

Kjo është mohuar nga Ylli në Prive por një foto e fundit ka habitur jo pak.

Dyshja shihen në një prej klubeve të Prishtinës ngjitur me njëri tjetrin teksa këngëtari i ri në moshë duart i ka afër gjoksit të koleges.

Duket se pas disa gotave dhe nën ndikimin e atmosferës së një klubi nate, edhe një pozim i tillë është i pranueshëm sa për t’u hedhur në Snapchat nga dyshja që po thonë se janë thjesht shokë. /Prive.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.