Tuna harron Cozman! Skena “të nxehta” me një tjetër këngëtar

Kliko per me shume info

TUNAPas ndarjes nga Cozman, Tuna po shfaqet çdo herë e më provokuese. Këngëtarja, është fotografuar në disa momente “ të nxehta” me Arbër Bytyqin, i cili kujdeset për pamjen e saj.

Tuna së fundmi u fotografua me këngëtarin Ylli Limani dhe thashethemet për një lidhje të mundshme nuk munguan.

Kliko per me shume info

Por mesa duket Tuna është e pavendosur ose zemra nuk ia ka bërë ende bam.

tuna-skene-kengetar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.